קונים דירה אחרי הדמיה - פרויקטים חדשים בלי הפתעות

אחת הדרכים להוזיל את מחירן של דירות חדשות, הוא קנייתן בשלב מוקדם ככל האפשר. לעיתים, אפילו בשלב שלפני קבלת היתרי הבניה, מאחר וידוע, כי, ככל שפרויקט מתקדם, החשיפה שלו בציבור גוברת, ההתעניינות בו גוברת, ומחירן של הדירות בבניין (או בבניינים) הכלולים בו מאמיר בהתאם. יחד עם זאת, במקביל לרצון האנושי לחסוך, מתעורר צורך אנושי נוסף - הצורך לראות במו עיניך את מה שאתה משלם עבורו. אותו צורך, שבמשך שנים רבות היווה חסם בפני חנויות וקניונים אונליין במכירת מוצרים שונים, מועצם פי אלף, כאשר מדובר בהוצאה המשמעותית ביותר שאנשים מבצעים בימי חייהם - רכישת דירה. כך, שמרבית האנשים, עם כל רצונם לחסוך, אולי יצליחו להביא את עצמם "להסתכן" ברכישה של מוצר שלא ראו במו עיניהם, כאשר מדובר בסכומים קטנים (כרכישת בגד או גאדג'ט כלשהו), אבל כאשר מדובר בהוצאה גדולה עבורם (כמו מכונית או דירה), הם צריכים לראות את המוצר המוצע במו עיניהם.

פרויקטים חדשים בקרית מוצקין - ההדמיה הופכת תוכניות בניה למציאות

אם ראיתם, למשל, מודעה על פרויקטים חדשים בקרית מוצקין, ואתם גרים באילת או במטולה דווקא, ההדמיה מאפשרת לכם לערוך סיור וירטואלי בפרויקט, גם מבלי להגיע פיזית לקריית מוצקין. אתם יכולים "לראות" את הבניין המוגמר מבחוץ, "לטייל" בתוכו, "להיכנס" לדירה בה אתם מתעניינים, "לטייל" בין חדריה, לבחון את העיצוב שלה, לחוש כיצד תחושו כאשר תהיה שלכם, וזה - מבלי לעזוב, ולו לרגע אחד, את דירתכם הנוכחית ואת עמדת המחשב שלכם. אם, בעבר, נאלצתם להפעיל את הדמיון שלכם, כאשר הקבלן אמר "פה יעמוד קיר", או כאשר האדריכל אמר "דמיינו כשכאן ישנו חלון ענק, דרכו אתם רואים את הפארק", כיום, בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ההדמיה, אתם לא צריכים לדמיין מאומה, אתם רואים זאת במו עיניכם, גם כאשר הפרויקט נמצא בקריית מוצקין ואתם בכלל בחו"ל!

רואים את הפוטנציאל?

בעבר, רכישת דירה נסמכה, במידה רבה, על יכולתו של הרוכש לראות את הפוטנציאל הגלום בנכס, כאשר הוא נזקק לשיפוץ, או, היה בשלבי בנייתו הראשוניים. רק משקיעים נבונים ומצליחים, ניחנו בתכונה זו (שמרביתה, מבוססת על דמיון עשיר וניסיון, ואילו אנחנו (מרבית הרוכשים) נאלצנו להסתפק בדירות בנויות במצב סביר, פשוט מכיוון שלא הצלחנו לדמיין מספיק טוב, ולכן, לא הצלחנו לראות את הפוטנציאל הטמון באותה דירה מטה לנפול או באותו בניין שטרם הוקם. טכנולוגיות ההדמיה של היום מיישרות עבורנו את הקו ומאפשרות לנו לרכוש דירה בפרויקט חדש שמוקם, גם מבלי שנצטרך להתאמץ ולדמיין כיצד ייראה הבניין במצבו הסופי, כיצד תיראה הדירה, ואיזה שרכים יקשטו את הפרוזדור שבין הדירות. אין ספק כי ההדמיה הפכה את שוק הנדל"ן לנוח בהרבה עבור היזמים והקבלנים, באותה המידה בה הפכה אותו לנוח עבורנו, רוכשי הדירות.

Priority: 
9