פתרונות בלי מאמץ

סטודיו 3D HOUSE מציע פתרונות מתקדמים להצגת הרעיון העיצובי בעזרת כלי תלת מימד והדמיה ממוחשבת. כאדריכלית וכמעצבת פנים אני יודעת שרוב הבעיות נובעות מחוסר הבנה של השרטוטים שהכין האדריכל. לא פעם פגשתי קבלנים ואנשי ביצוע שלא שמים לב לפרטים הקטנים שהיו בתוכניות, אף על פי שהאדריכל או המעצב חשבו עליהם בהקפדה והקדישו להם זמן רב. כשהם הגיעו לשטח, הם גילו שוב ושוב שההנחיות שלהם לא מולאו באופן מדויק (פתחים, נישות לא במקומן, מידות ועוד...).

ומה עם השינויים שהלקוח מבקש תוך כדי העבודה, כאשר התכניות כבר גמורות? שוב אנו מוצאים את עצמנו מבזבזים באמצע הבנייה זמן עבודה יקר על תוכניות.

לא פשוט ללוות זוגות שרוצים להגשים חלום ולבנות בית. אנו צריכים להיות מעין פסיכולוגים עבורם ולעזור להם לסיים את הפרויקט בשלום, בלי תסכול עמוק, בלי חור בכיס ובלי תחושה של הרפתקה שסופה לא ידוע. באופן טבעי, אנשים שנמצאים בעיצומו של תהליך הבנייה מחכים בכיליון נפש לרגע בו ייכנסו לביתם החדש.

הדמיה ותלת מימד – גישה עכשווית

כיום קיימת תוכנות מתקדמות הנותנות מגוון רחב של פתרונות המאפשרים להפחית בעיות במהלך הבניה. סטודיו 3D HOUSE מעניק ללקוחותיו שירות מתקדם ומקצועי של הדמיות אדריכלות חוץ ופנים. בהדמיות נלקחים בחשבון הנתונים המדויקים והקו העיצובי של האדריכל או המעצב.

העבודה נעשית בתוכנה מיוחדת המותאמת במיוחד לעבודת אדריכלות: תוכנת Revit של חברת Autodesk. בעזרת התוכנה בונים מודל תלת מימדי תוך הקפדה מושלמת על המיקום של הפרויקט על פני כדור הארץ. בהדמיה זו נוכל לקבל את המיקום האמיתי של המבנה ואת החישובים של כיווני השמש, האור והצל המיוחסים לו באופן מדויק. בסרט אנימציה של ההצללה נוכל לראות את השפעת הצל על המבנה, לבדוק פתחים ובליטות ולשלוט על כמות קרני השמש שייכנסו לתוכו.

הלקוח יוכל לקבל את המודל התלת מימדי שבעזרתו האדריכל מדגים את הפרויקט מזוויות שונות וכיוונים שונים. בעזרת הסרט יוכל הלקוח הבונה לראות את הפרויקט ולערוך בו סיור וירטואלי - עוד לפני שתהליך הבנייה החל. בלחיצת כפתור הוא ייכנס אל תוך בית חלומותיו.

גם הקבלנים ויתר אנשי הביצוע יוכלו ליהנות ממבטי הדמיה ותלת מימד ולהבין את תהליכי העבודה הנדרשים מהם. כל שינוי קטן בתוכניות יכול להסתבך ולא תמיד יהיה בר ביצוע בשטח. לעומת זאת בהדמיה ניתן להגשים הכול ולהתאים כל פרט למציאות בשטח.

הוכחות מהשטח

כאדריכלית וכמעצבת פנים העוסקת שנים רבות בתחום, עבדתי בדו מימד בתוכנת Auto Cad, המוכרת לרוב משרדי האדריכלות ועיצוב הפנים. בתוכנה זו נדרשו 10-9 פגישות כדי להגיע עם הלקוח לסגירת התוכניות, וגם אז ללקוח היה קשה מאוד לדמיין איך יראה הפרויקט בסופו, לקבל החלטות סופיות ולאשר את העבודה.

לאחר שעברתי לתוכנת Revit, תוכנת תלת מימד, הצטמצמה כמות הפגישות לחצי! זהו חיסכון של זמן יקר לכולם, גם לאדריכל וגם ללקוחות הבונים. במקום לקבל החלטה מחוסר ברירה כי נגמרו הפגישות שהוסכם עליהן, הלקוחות הולכים להראות לכולם את בית החלומות העתידי שלהם בגאווה גדולה.

במכרז או בתחרות - כדי לזכות אנו צריכים לעשות כל מאמץ אפשרי. יכולת ההדמיה ותלת המימד מאפשרים להעלות אתכם לדרגה גבוהה יותר מול המתחרים שלכם.

שינויים בשלב הבנייה הם עניין יקר ומסובך. ניתן להימנע בקלות מהצורך בשינויים בשלב זה בעזרת הדמיה שעורכים לפני תחילת הבנייה. במודל תלת מימדי ניתן ב"לחיצת כפתור" להזיז או לבטל קיר, חלון, עמוד או כל אלמנט אחר. כך מבינים את השינויים בעזרת המודל לפני תחילת הבנייה, כשקל, זול ופשוט לבצע אותם, ולא באתר הבנייה, לאחר שהעבודה בוצעה.

לפניכם המלצות של אדריכלים ומעצבים איתם עבדנו:

אני אנג'לה סטמבולסקי, אדריכלית ומעצבת פנים ממרכז הארץ, ממליצה על שירותי ההדמיה והתלת מימד המקצועיים שקיבלתי מסטודיו 3D HOUSE.
קיבלתי עבורי ועבור לקוחותיי הדמיות תלת מימד בכמה פרויקטים שתוכננו על ידי, ובמיוחד התרשמתי מההדמיות בעיצוב פנים .
העבודה התנהלה באופן וירטואלי דרך האימייל, כאשר אני שלחתי תכוניות מפורטות (חתכים ,פריסות וכדומה) וקיבלתי מודל תלת מימדי. גם בטלפון קיבלו תשובות לכל השאלות באופן זמין ונוח.
במהלך העבודה קיבלתי מודל להגהה כך שיכולתי להוסיף הערות ולעדכן בשינויים של הרגע האחרון. במהלך העבודה עבדנו בשיתוף פעולה באופן מלא, גם כאשר היו לי שינויים ועדכונים שהצריכו עבודה נוספת על ההדמיה. תכנון העבודה באופן זה אפשר לי ובעיקר ללקוחותיי לראות את התכנון באופן מוחשי יותר, מה שאפשר שיקול דעת וקבלת החלטות מושכלות על ידי הלקוח לגבי התכנון המבוקש בצורה המיטבית לכולם .
גם היום אני ממליצה ללקוחותיי לראות הדמיה של הפרויקט שלהם, וממשיכה בעצמי להזמין את שירותי ההדמיה ותלת המימד של סטודיו 3D HOUSE.
אני מאחלת להם הצלחה רבה, אנג'לה סטמבולסקי - אדריכלית ומעצבת פנים

אני, זיו קריכלי בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים. עבדתי עם סטודיו 3 D HOUSE בנוהלה של ורה וקסלר- אדריכלית ומעצבת, משנת 2007 ועד עתה ,על מספר פרויקטים שבוצעו בהם הדמיות מחשב .
ורה ביצעה עבורי ועבור לקוחותיי הדמיות ממוחשבות ותלת מימד של מבנים אדריכליים וחללי פנים כאחד. העבודה התנהלה "ON LINE " וללא צורך במפגש פנים אל פנים ,אלא באמצעות מיילים, פקסים וטלפון בלבד. תמיד קיבלתי את החומר בזמן וכל בקשותיי התקבלו וטופלו כראוי. על כל פרויקט עליו ורה עבדה היא הפגינה מקצועיות, ומתוך הידיעה הברורה ,שמאחורי מבצעת ההדמיות ,עומדת אדריכלית שמבינה עניין בדרישות ובבקשות של משרדי ושל לקוחותיי .
העבודה מול סטודיו נעשתה בשקיפות מלאה, וכך הייתי מעורבת בכל תהליך יצירת ההדמיות מהשלב הראשוני ועד להדמיות הסופיות. שיטת עבודה זו מאפשרת ללקוחותיי לשקול ולקבל החלטות בזמן שלבי העבודה והתכנון מולם ולא רק בזמן קבלת הדמיות סופיות .
אני מברכת את עבודתי עם סטודיו 3D HOUSE בפרויקטים הרצים במשרדי ,בהם ישנה בקשה מלקוחותיי להדמיות ותלת מימד. חשוב לציין שההדמיות עוזרות לי כאדריכלית להראות ולהציג את התכנון המעוצב על ידי בפני הלקוחות, ושללא שום ספק, מקצר תהליכים רבים בתכנון ובביצוע .
אני מאחלת לורה וסטודיו 3D HOUSE הצלחה בהמשך דרכה המקצועית ואשמח להמשיך לעבוד איתם .

אנו מפיקים אתם נהנים

הדמיה מחוץ למבנה - עם התחשבות בטופוגרפיה הטבעית, תוכלו לקבל התייחסות מדויקת למיקום, כיווני שמש ועונות השנה. תוכלו גם לקבל התאמה לכל שעה במשך היממה.

הדמיות פנים - המתארות את החללים המתוכננים והמעוצבים. כאן תוכלו לבחור את החומרים ולהתלבט עם הלקוח על צבע הספה, הקירות או הקרמיקה במקום לבזבז זמן רב בהסתובבויות בחנויות, ואז להגיע לחנות עם החלטות מגובשות רק כדי להזמין.

בעזרת תוכנה פשוטה בשם Autodesk Design Review שאפשר להוריד אותה אל כל מחשב אפשר לראות את המודל התלת מימדי בקובץ נפרד. יש אפשרות לסובב ולחתוך את המודל התלת מימדי כך שתתקבל תמונה שלמה וברורה של הפרויקט המתוכנן.

ובנוסף...

לפני שאתם מזמינים שירותי הדמיה ותלת מימד תוכלו ליהנות מרשימה שערכנו במיוחד עבורכם. הרשימה כוללת עשרה טיפים בנושא תהליכי בנייה באמצעות תוכנת תלת מימד. טיפים אלו יינתנו לכם ללא כל התחייבות מצדכם! צרו קשר בטלפון או באימייל.

במהלך העבודה הלקוח מקבל 5-3 היבטים לכל חלל פנים ו- 8-10 הדמיות חוץ, בעזרתם הוא יוכל לקבל החלטה סופית ולבצע שינויים.

תקבלו סרטי אנימציה – סיור וירטואלי - כבונוס, ללא תשלום נוסף!

בהזמנת הדמיות פנים יוכלו ליהנות מסיור וירטואלי: סרט שיכניס את הלקוח אל פנים הבית, כולל טיול בחללים החשובים. הסרטים ייתנו לו תחושת שלמות וביטחון שהוא יודע מה יקבל בסוף.

הלקוח יקבל גם סרט אחד של חוץ המבנה ושני סרטי הצללה, בהם הוא יוכל להתרשם מתנאי השמש והשפעתם על החזית הדרומית בעונות השנה השונות. הסרטים מבוצעים באיכות תלת מימד ללא טקסטורות ותאורה מלאכותית. קיימת אפשרות להזמין סרט פוטו ריאליסטי הנעשה באיכות ההדמיה.

לאחר סיום הפרויקט הלקוח הבונה יוכל לקבל הדמיה לפרויקט שנבנה על סמך תמונה מצולמת.

אנו מבטיחים 100% התאמה לתוכניות.

אנו בסטודיו 3D HOUSE שמים דגש על שירות מקצועי ואמין, והשביעות של רצון הלקוחות שלנו מדברת בפני עצמה. הלקוח הבונה יקבל הסברים, יהיה מעורב ויבין איך יראה המבנה. אפשרויות השינוי וההבנה של התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים יתנו לו ביטחון, ולך האדריכל - שקט נפשי ועוד לקוח מרוצה וממליץ.

אנו בסטודיו 3D HOUSE מביאים איתנו ניסיון רב באדריכלות ואחריות על עבודה מקצועית ללא פשרות!!!

איך הכול עובד

העבודה נעשית על סמך התוכניות האדריכליות. סטודיו 3D HOUSE יקבל אליו את החומר הדרוש דרך המייל כדי לתת הצעת מחיר לפרויקט. לאחר מכן ייחתם חוזה לפרויקט תוך התייחסות מקצועית ותקציבית, כולל עמידה בלוח הזמנים הנדרש.

הלקוח או האדריכל יכולים לשלוח לסטודיו תמונות להמחשת הקו העיצובי שמצא חן בעיניהם, תמונות שמשקפות את הצבעים ואת הטקסטורות וחומרי הגלם שמצאו חן בעיניהם, או שהם מתלבטים לגביהם. בסטודיו נבנה מודל מתאים, כך שימחיש בצורה תלת מימדית את הקו התכנוני או את מבחר האפשרויות, ויקל על בחירה מתאימה. ככול שאנו בסטודיו נדע יותר על העיצוב המתוכנן על ידי האדריכל או המעצב, כך ההדמיות יצאו דומות יותר לפרויקט העתידי. בעיצוב קל יותר לדבר בתמונות מאשר במילים.

קיימות מספר חבילות, אחת מהן היא המתאימה ביותר עבורך ועבור לקוחותיך.

חבילה 1

מודל תלת מימדי של בית העשוי ברמה בסיסית, לסיוע בהבנת התוכניות והפרופורציות של החללים. מבוסס על תוכניות אדריכלות בסיסיות.

הלקוח מקבל תמונות (ללא טקסטורה ותאורה מלאכותית) וקובץ של המודל התלת מימדי ובאמצעותו הוא יכול לנוע בכל חללי הבית ולחתוך אותו בכל נקודה רצויה בעזרת שימוש בתוכנה פשוטה Autodesk design review.

חבילה 2

הדמיות פוטו ריאליסטיות ברזולוציה גבוהה תוך התחשבות בכיווני השמש, הנוף והתאורה המלאכותית. ההדמיה מבוססת על התכניות הבסיסיות של האדריכל, בחירת טקסטורות ותאורה בסיסית, ללא פרטי גבס, תאורה נסתרת ופריסות קירות.

עם ההדמיות הפוטו ריאליסטיות הלקוח מקבל קובץ מודל תלת מימדי המתואר בחבילה 1.

חבילה 3

הדמיות פוטו ריאליסטיות ברזולוציה גבוהה תוך התחשבות בכיווני השמש, הנוף והתאורה המלאכותית. ההדמיה מבוססת על התוכניות המפורטות של האדריכל ומעצב הפנים וכוללת פרטים ופריסות, תוך הקפדה על הקו העיצובי של המעצב ושל האדריכל.

יחד עם ההדמיה הפוטו ריאליסטית הלקוח מקבל גם קובץ מודל תלת מימדי המתואר במסלול 1, סרט קצר ברמה בסיסית (ללא טקסטורות ותאורה) של חוץ ופנים הבית, וסרט הצללה הבודק את נכונות הגגונים, ההבלטות והפתחים של המבנה.

עלויות

מכיוון שאנו רואים חשיבות רבה להדמיה ותלת מימד בנינו כמה חבילות.

הצעת המחיר ניתנת לפי שטח ההדמיה המבוקש. אינכם חייבים לעשות הדמיה לכל הבית. הוגן, לא?

המחיר שבנינו עבורכם הוגן ומגוון - כך שתוכלו למצוא שירות המתאים ביותר עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. אל תוותרו על שירות שיוכל לבנות לכם שם טוב, להפוך את הלקוחות למרוצים ולחסוך זמן יקר.

נשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ומותאמת לגודל הבית ולכוונות שלכם. כל מה שצריך הוא לשלוח לנו תכניות של הפרויקט, להחליט אם אתם מעוניינים בהדמיית חוץ או בהדמיית פנים, ולבחור אחת מהחבילות המפורטות בדף "שירותים".

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בטלפון או במייל ולקבל פרטים נוספים.

אשמח לעמוד לשירותך,

ורה וקסלר
מנכ"לית סטודיו 3D House