הדמיות אדריכלית בעזרת תוכנה REVIT

תוכנת זאת היא תוכנה שאדריכלים רבים משתמשים בה. התוכנה מסייעת לאדריכלים לעבוד על פרויקטים בתלת מימד, ובד בבד היא מסייעת לתכנן בצורה טובה יותר את הפרויקט בין כל הגופים העובדים עליו, בין אם מדובר באדריכל, היזם, הקבלן והמהנדס. התוכנה עוזרת לכלל העובדים להסתנכרן בנוגע לפרויקט ולעבוד עליו יחדיו.

מה שהופך את תוכנת REVIT  לכה מבוקשת, היא היכולת של כל המשתתפים בפרויקט לעבוד על הפרויקט יחד, ולהבין אילו שינויים נעשו בפרויקט בזמן אמת. התוכנה מאפשרת להבין מה קורה בפרויקט כאשר נעשים בו שינויים על ידי כל אחד מהמשתתפים, היא עוזרת לקבל הערות שונות על הפרויקט ליצור קשר בקלות בין האנשים, ולקבל פירוט על הליכי העבודה על התוכניות שנעשות בו.

שיטת עבודה חכמה ויעילה

באמצעות תוכנה REVIT ניתן לתנכן את העבודה בצורה חכמה ויעילה ובאופן שחוסך זמן ומשאבים. באמצעות התוכנה ניתן לייעל את העבודה ללא שיחות ארוכות, שליחת פקסים, מיילים והעברת התוכניות על ידי שליחים. באמצעות תוכנת התלת מימד, ניתן לעבוד על כל המשימות בקובץ אחד, ולעשות זאת בצורה שכולם יכולים לדעת בכל זמן מה מתרחש בפרויקט ולעקוב אחר תהליך העבודה.

על אילו מבנים ניתן לעבוד באמצעות התוכנה?

תוכנת REVIT מאפשרת עבודה על שלל מבנים תוך הגעה לרזולוציות אדירות, וזאת באמצעות שיטת התלת מימד. המבנים שניתן לעבוד עליהם הינם משלל סוגים והם: דירות, בתים פרטיים, גורדי שחקים, גינות ציבוריות, מבנים ציבוריים, מגדלי יוקרה, קניונים, ועוד. השיטה מתאימה לכל סוגי הבנייה.

איך עובדים משרדי אדריכלים עם התוכנה?

עבודה עם תוכנת REVIT דורשת התאמת כלל המשרדים שאתם עובדים איתם לתוכנה. והיא מותאמת לצרכים הגרפיים של המשרד.

כדי לעבוד עם התוכנה דרושה הכנת קובץ אבטיפוס, כאשר קובץ זה כולל את כל הגדרות החשובות לעבודה בתוכנה.

על מנת לעבוד בצורה טובה עם התוכנה, יש לחלק את העבודה לקבצים קטנים על מנת שתוכלו לשלוט בדרך העבודה, ולאחר מכן לגדול עם הפרויקט בתוך התוכנה.

בנוסף, למרות שתוכנת REVIT הינה תוכנה בתלת מימד, עדיין ישנה אופציה לעבוד על קבצים דו ממדיים, ולקבל תצורות שונות של קבצים המתאימים כל אחד לסוג עבודתו.

אילו יתרונות נוספים ישנם בתוכנה REVIT ?

מידול אלמנטים - אחד היתרונות הבולטים של התוכנה היא מידול אלמנטים. באמצעות התכונה ניתן למדל אלמנטים. אופציית המידול מאפשרת הגדיל אלמנטים קטנים והצגתם. הגדלת האלמנטים מאפשרת הצגת פריטים קטנים מאד בפרויקט. בכך ניתן לראות טוב יותר את הפרויקט ולקבל אודותיו פרופורציות.

חלוקת הפרויקט – יתרון נוסף הוא חלוקת הפרויקט. את הפרויקט ניתן לחלק מראש מה שמאפשר עבודה נוחה יותר.

סנכרון העבודה – תוכנת REVIT  מאפשרת עבודה מסונכרנת עם שאר המשתתפים. הסנכרון נקרא Synchronize והוא מאפשר לחלק את הפרויקט ולעבוד עליו בשיתוף אך ללא הפרעה.

לסיכום, תוכנת Revit  - היא תוכנה מעולה שמאפשרת עבודה משותפת, עבודה בתלת מימד תורמת רבות לתהליכי העבודה והיא מאפשרת עבודה רצופה וחסכנית עם חשיבה מקדימה.

התאימו את התוכנה לצרכים של משרד האדריכלים שלכם, ותוכלו ליהנות ממה שקדמת הטכנולוגיה יכולה להציע לכם.