אודות הסטודיו

בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה, אפשר למצוא פתרונות להצגת רעיון עיצובי ואדריכלי בעזרת תוכנות תלת מימד היוצרות הדמיות של הפרויקטים בצורה ברורה ומקצועית. ורה וקסלר, אדריכלית ומעצבת פנים, מנהלת את סטודיו 3D HOUSE ועוסקת בתחום ההדמיה והמידול התלת מימדי בשמונה השנים האחרונות.

סטודיו 3D HOUSE מספק שירותי הדמיה עבור משרדים ולקוחות, ובהכשרה מקצועית בתחום האדריכלות.

סטודיו 3D HOUSE מספק את השירותים הבאים:   

 1. הכנת מודל תלת מימדי של המבנה, המאפשר התבוננות על כל חלק במבנה מכל זווית ראייה.
 2. הדמיה אדריכלית לפיתוח סביבת המבנה המביאה בחשבון את הנתונים הפיזיים בשטח (טופוגרפיה טבעית, מיקום על פני כדור הארץ, כיווני שמש, תאריך ושעה).
 3. הדמית פנים הנעשית בהקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד: תאורה מלאכותית, תאורה טבעית, טקסטורה, ריהוט, קנה מידה, חומר וגמר.
 4. הכנת סרטי אנימציה בתלת מימד של סביב המבנה ופנים המבנה אשר מבוצעת ברמות שונות (מסרטון פשוט ועד סרטון פוטו-ריאליסטי).
 5. סרט הצללה – בדיקת נכונות ההצללות ואלמנטים שונים במבנה (פרגולות, קרניזים וכו').
 6. ייעוץ והדרכה לעבודה בתלת מימד. סטודיו 3D HOUSE פיתח שיטת עבודה ייחודית בתלת מימד המאפשרת למשרדי אדריכלות מעבר מהיר ויעיל לעבודה בתלת מימד בתכנת Revit.
 7. סטודיו 3D HOUSE מתמחה בהכשרה מקצועית בתחום האדריכלות. אנו עוזרים בחיפוש עבודה ובהכוונה והשמה של בוגרי הסטודיו במשרדים ובתפקידים ההולמים את כישוריהם ועונים במדויק על דרישות המעסיקים.

 

סטודיו 3D HOUSE מאפשר ללקוחותיו

 1. לראות את הרעיון טרם הביצוע, ולהציג אותו ללקוחות בצורה ברורה, מקצועית וקלה להבנה.
 2. להרגיש את המרחב המתוכנן כבר בתחילת התהליך.
 3. ההדמיה מאפשרת פתרונות עיצוביים - אפשר לראות את התמזגות החומרים ואת השפעתם זה על זה לפני שמחליטים.
 4. להוזיל עלויות בשלב הבניה - מאחר שמבצעים שינויים בשלב השרטוטים, לפני שעושים צעדים דרסטיים כמו שבירת קירות.
 5. ההדמיה מסייעת בקבלת החלטות כמו רכישת אביזרים עיצוביים ובחירת צבעים וחיפויים.
 6. סיור במרחב המתוכנן מאפשר ללקוח לדמיין את הכניסה לבית לאחר קבלת המפתחות.
 7. למשרדי אדריכלות - בעזרת ייעוץ והדרכה בתוכנתREVIT . התוכנה מאפשרת לתכנן, לשרטט ולהציג את הפרויקט באותה התוכנה ובאותו הקובץ. בעזרת ההדרכה מהסטודיו תוכלו ליהנות מעבודה דינמית, קלה לשינויים וחוסכת זמן יקר.

 

 • 3D HOUSE  מעניק הכשרה שיש לה ניסיון מהשטח. אנו מלמדים את התוכנה האטרקטיבית ביותר בשוק. התלמידים שלנו עוברים התנסות ממשית והיכרות עמוקה בתחום האדריכלות. בוגרי הקורס הם עובדים ברמה גבוהה שיש להם את כל הכלים להצלחה ולצמיחה אישית.

 

 

הצעת המחיר נעשית על פי הנתונים הבאים

 1. על בסיס תכניות האדריכל או המעצב.
 2. ללקוח ניתנת אפשרות בחירת חבילה המותאמת לצרכיו ולתקציבו.
 3. הלקוח יכול לבחור את מרחב המבנה הרצוי להדמיה, ללא הדמיה של כל השטח.
 4. הצעת מחיר לייעוץ, הדרכה והכשרה מקצועית אפשר לקבל בפנייתכם אלינו במייל או בטלפון שמופיעים בדף קשר.

 

 

איך הכול עובד

 • במידה והפרויקט מכיל הדמיות פנים, הלקוח מקבל 4-3 הדמיות לכל חלל (סלון, מטבח, חדרי שינה, חדרי רחצה וכו'). הבחירה של כיווני המבטים נעשית על פי הנחיות הלקוח והאדריכל או המעצב המלווים אותו.
 • כאשר הפרויקט כולל הדמיות חוץ, הלקוח מקבל 6-5 תמונות של המבנה מכיוונים שונים על פי הנחיות ברורות שיימסרו על ידי האדריכל או המעצב.

הלקוח יקבל תמונות בסיסיות (סקיצות חסרות טקסטורה ותאורה) כדי להבין את התכניות ואת הפרופורציות של המבנה.

ההדמיה תיבנה על פי החבילה שאותה יבחר הלקוח. לאחר בחירת הטקסטורות הרצויות ושליחת תמונות מתארות חומר, גוון וגימור של אלמנטים שונים בפרויקט, הלקוח יקבל הדמיות ראשוניות לצורך קבלת החלטות סופיות. בשלב זה חשוב שהלקוח יקדיש זמן ומחשבה ויעביר אלינו את כל המידע הנחוץ ליצירת הדמיות התואמות לרצונו.

הלקוח, בין אם הוא פרטי או מתחום האדריכלות, מקבל שלבי ביניים של ההדמיה, וכך הוא יכול ליהנות מתהליך הכנת ההדמיה ולשנות את דעתו תוך כדי תהליך ולא רק עם קבלת ההדמיות הסופיות.

 • ייעוץ והדרכה: הלקוח מקבל קובץ אב טיפוס המאפשר עבודה מידית בתוכנת Revit, ספריית בלוקים ייחודית, שיעור בעל 3-2 שעות הכולל הדרכה על שימוש בקובץ וספריית בלוקים. ההדרכה כוללת תמיכה טכנית טלפונית ובמיילים במשך שבוע. קיימת אפשרות לייעוץ המשך וליווי פרויקטים מורכבים.
 • הכשרה מקצועית: מקבלים קורס של תוכנת Revit - תוכנת תלת מימד המאפשרת עבודה יעילה, דינמית וחדשנית בתחום האדריכלות. תכנון, שרטוט והצגת פרויקטים בתלת מימד מאפשרים להתקדם עם הטכנולוגיות החדשות בתחום. שיטת הלימוד הייחודית של הסטודיו מאפשרת להכיר את התחום האדריכלי בזמן קצר ובכלים פשוטים ונוחים. קורס היכרות עם התוכנה, עקרונות שרטוט מקצועי, לימוד חוקים ועקרונות התכנון, היכרות עם חומרים ועם החברות המובילות בתחום - כל אלה מאפשרים להיכנס לתחום האדריכלות עם ידע וניסיון ממשי מהשטח. הקורס מיועד לאנשים עם רקע בסיסי בתחום אדריכלות.

 

סטודיו 3D HOUSE מספק שירות למשרדי אדריכלים ועיצוב פנים וללקוחות פרטיים בכל חלקי הארץ. לסטודיו מגוון גדול של פתרונות עיצוביים באיכות גבוהה המאפשר ללקוחותיו לקבל תוצאה רצויה ומותאמת לתקציב, תוך התחשבות מלאה בכל הפרויקט. במהלך העבודה נשמרת הקפדה רבה על איכות העבודה ועמידה בלוחות הזמנים. 

 

                                                                                                                                                            

נשמח לעמוד לשירותכם.

סטודיו 3D HOUSE

פתרונות במימד שלישי